Зимові автомобільні шини місто Львів
Категорії
Партнери

Goodyear Ultra Grip Ice Arctic Львів

Goodyear Ultra Grip Ice Arctic – інновації по-американськи

21

 

Одна з найцікавіших новинок 2012 року – шина Goodyear Ultra Grip Ice Arctic від американської компанії – по праву можна назвати новим словом у розробці зимових шин, згустком нових технологій і матеріалів.

Шина розроблялася для найсуворіших кліматичних умов. Сніг і лід – основні покриття, для яких розроблена шина, але в той же час шина дуже непогано поводиться й на асфальті.

 

Шина з рекордною кількістю оновлень

Особливим у нової моделі Ultra Grip Ice Arctic можна назвати практично все.

22

 

По-перше – це двошарова структура покришки, кожен шар якої має свій склад гумової суміші.

Гумова суміш верхнього шару шини містить велику кількість кремнію, що додає необхідну м’якість і достатню стійкість до зношування. Спеціальні полімерні добавки поліпшують зчеплення шини на сухому і мокрому асфальті.

Гумова суміш нижнього шару шини містить велику кількість добавок, що роблять шар твердим, але в той же час еластичним. Такий твердий нижній шар необхідний для міцної посадки та правильної роботи шипів.

 

23

 

По друге – це протектор. Рисунок протектора моделі – абсолютно новий, розроблений «з чистого аркуша», і не має нічого спільного ні з ранніми моделями зимових шин компанії Goodyear, ні з якими іншими шинами на ринку.

Протектор шини рясніє рубаними косими лініями, широкими водовідвідними канавками, великими і маленькими блоками, що додають шині відмінну стійкість і керованість на будь-якій зимовій дорозі, як в глибокому снігу і сніжній каші, так і на сухому і мокрому асфальті.

24

 

Великі цільні блоки протектора Goodyear Ultra Grip Ice Arctic на твердих покриттях надають зимовій шипованій шині стійкість і керованість, близьку до літньої.

Маленькі блоки протектора, в свою чергу, ніби «розкриваються» на пухких покриттях і надають шині відмінну прохідність.

Ламелі, у великій кількості розташовані на всіх блоках шини, мають спеціально розроблену форму стінок, що дозволяє їм «зчіплюватися» між собою при русі на твердих покриттях.

25

 

Окрім традиційних ламелей в крайніх блоках шини, на центральних блоках розташовані ламелі спеціальної V-подібної форми, «зчеплення» яких надає центральному блоку велику жорсткість.

Широкі водовідвідні канавки, розташовані по діагоналі протектора моделі, здатні швидко видалити воду і сніжну кашу з зони контакту з дорогою і запобігти акваплануванню.

По-третє – це абсолютно нові шипи та технологія шипування нової зимової шини.

 

26

 

Нова трикутна форма шипів з овальним сердечником, посаджених «впоперек» напряму руху шини, відмінно справляється з будь-яким слизьким покриттям, не дозволяє шині втратити керованість при русі, і ефективно зупиняє автомобіль.

Шипи розташовані в 22 ряди, кожен шип має «свою траєкторію руху» і місце контакту з льодом, що допомагає шині відмінно розганяти й гальмувати автомобіль на льоду.

27

 

Особлива технологія шипування шини передбачає спеціальний трикутний «якір», що міцно тримає шип в нижньому твердому шарі покришки, а так само спеціально розроблене посадочне гніздо, оточене гумовим кільцем.

Це кільце швидко та ефективно гасить коливання шипа при зіткненні з асфальтом, завдяки чому шум від шипів моделі під час руху практично не чутний, що підтверджують власники, які встигли випробувати ці шини.

По-четверте – це каркас шини. При розробці каркаса шини застосовувалися сталеві та полімерні матеріали, а також самі останні математичні моделі для розрахунку.

Каркас здатний самостійно підтримувати оптимальну форму в будь-яких умовах руху, що знижує опір коченню і сприятливо позначається на економії палива.

Скільки коштують високотехнологічні американські покришки

28

 

Скільки можуть коштувати шини Goodyear Ultra Grip Ice Arctic, які щойно з’явилися на ринку, мають у своїй конструкції велику кількість абсолютно нових рішень, та ще й претендують на звання нового слова в розробці зимових шин?

Немає жодних сумнівів, що такі шини мають коштувати досить дорого.

Однак тут американська компанія навіть трохи здивувала – шини невеликого радіусу можна купити відносно недорого.

29

 

Цей хід американських маркетологів дає всі шанси нової моделі стати однією з найпопулярніших, принаймні на вітчизняному ринку.

Для основної маси покупців немає більшого подарунка, ніж шини з рекордною кількістю інновацій, а при цьому і коштують не сильно дорого.