Зимові автомобільні шини місто Львів
Категорії
Партнери

Hankook Ventus V12 Львів

Hankook Ventus V12 – комфортний спорт найвдалішої корейської моделі

71

 

Одні з найбільш вдалих корейських шин зі спортивним ухилом – Hankook Ventus V12 Evo K110 – з’явилися ще в 2008 році, і майже відразу стали найбільш затребуваними покришками серед власників швидких міських автомобілів.

Ці шини мають їздові характеристики на рівні преміум-моделей самих іменитих європейських марок, проте пропонуються помітно дешевше.

 

Як корейцям це вдалося

72

 

Гумова суміш, з якої випускається шина Hankook Ventus V12, цілком відповідає позиціонуванню моделі як спортивної.

До її складу входить велика кількість кремнію, що додає гумі достатню стійкість до зношування, а так само трохи «розм’якшує» жорсткі спортивні шини та додає комфорту при русі.

Цілий «коктейль» спеціальних полімерних добавок, що входять до складу гумової суміші, забезпечує відмінне зчеплення покришки на мокрій дорозі, а також не дозволяє спортивної шині «розпливатися» по дорозі при тривалій інтенсивній їзді, сильно нагріваючої колеса автомобіля.

73

 

Каркас моделі розроблений корейськими інженерами із застосуванням останніх розробок в області комп’ютерного моделювання автомобільних покришок на той момент.

Завдяки застосуванню таких технологій шина має збільшену площу зони контакту з дорогою в порівнянні зі звичайними покришками, що забезпечує поліпшене зчеплення з дорогою.

 

74

 

Крім того шина здатна самостійно підтримувати оптимальну форму, що зменшує опір коченню покришки і сприяє економії палива.

Міцність каркаса шини забезпечують сталеві та полімерні елементи, взаємодія яких до дрібниць розраховане на спільну роботу при підвищених навантаженнях.

Кількість полімерних елементів в каркасі шини збільшено в два рази в порівнянні зі звичайними покришками, що дозволило зменшити загальну вагу шини.

75

 

Протектор корейської шини має яскраво виражений «швидкісний» рисунок.

Центральне «ребро жорсткості» має більш жорсткий склад гумової суміші, ніж решта протектора, що забезпечує відмінну курсову стійкість на високих швидкостях.

Пара широких повздовжніх канавок, розташованих з кожного боку від «ребра жорсткості» розраховані на спільну роботу з безліччю поперечних діагональних канавок і забезпечують швидкий та ефективний відвід води з під колеса автомобіля на високих швидкостях.

76

 

Канавки мають спеціальну тривимірну будову, яка сприяє «закручування» цівок води та збільшує швидкість її видалення із зони контакту шини з дорогою.

Бічні зони протектора мають безліч дрібних поперечних канавок, що забезпечують ефективне відведення води з бічної зони площі контакту та надають шині стійкість на поворотах при будь-якій погоді.

Крім відводу води безліч невеликих канавок в бічній зоні сприяють охолодженню покришки під час руху.

Шини в русі

77

 

Шини Hankook Ventus V12 Evo позиціонуються як покришки для міських автомобілів зі спортивним ухилом.

Швидка їзда на цих шинах здатна доставляти багато радості любителям швидкісного переміщення по місту.

Однак ця модель у корейців вийшла дуже вдалою, в ній немає тієї надмірної жорсткості, яка присутня на спортивних шинах багатьох інших виробників.

Тому модель припала до душі тим водіям, які заради швидких і точних відгуків на кермі не готові миритися з «табуреточною» жорсткістю чисто спортивних моделей гуми. Багато в чому саме це забезпечило більшу популярність найбільш затребуваної моделі корейських шин.

Скільки коштують

78

 

Вартість покришок з Кореї завжди була трохи нижче їх європейських аналогів.

Приблизно така ж ситуація і з шинами Ventus V12– покрышку невеикого радіусу можно купити дешевше 1 тысячі гривень.

В свою чергу ціни на аналогичні моделі европейских і японских виробників тільки стартують з позначки 1 тысяча.