Зимові автомобільні шини місто Львів
Категорії
Партнери

Kumho Solus KH15 Львів

Kumho Solus KH15 – відмінні шини для малолітражок

41

 

Шини Kumho Solus KH15 з’явилися в 2007 році та були призначені для міських малолітражних автомобілів, комфортної їзди та спокійних водіїв.

Проте участь корейської компанії в автоспорті (Формула 3) таким собі чином позначилося навіть на цих шинах, і звичайна міська модель мала цілих дві швидкісні модифікації, здатні розганятися до 210 і 240км/год.

 

Корейський рецепт міської шини

42

 

Гумова суміш шин була спроектована з розрахунком в першу чергу на безпеку та комфорт.

Тому разом з традиційними добавками кремнію, що додає шині необхідну еластичність і стійкість до зношування, в гумову суміш Kumho Solus KH15 були додані спеціальні полімери, що збільшують зчеплення шини на мокрій дорозі.

Каркас шини був розроблений із застосуванням останніх на той момент математичних моделей розрахунку.

Ці моделі допомогли корейської компанії створити шини, що самостійно підтримують оптимальну форму, завдяки чому знижується опір коченню та зменшується витрата палива.

43

 

Рисунок протектора корейських шин має чотири повздовжні широкі канавки, швидко та ефективно відводять воду з зони контакту шини з дорогою навіть при невеликій вазі малолітражного міського автомобіля.

Безліч поперечних канавок протектора різної форми та спрямованості ефективно справляються з відведенням води з бічних зон плями контакту шини з дорогою та забезпечують стійкість на поворотах.

Крім того, форма та розташування поперечних канавок сприяють зниженню шуму при русі шини, що робить цю модель однією з найбільш тихих шин у всій лінійці компанії.

44

 

Для людини, що має певний досвід експлуатації різних автомобільних шин може здатися, що рисунок протектора корейської моделі частково нагадує рисунок дуже успішною в свій час, але вже знятої з виробництва моделі шин Brigestone B650AQ.

Однак, за запевненнями корейських фахівців, ці шини були повністю розроблені ними самостійно.

Та й у цілому – будь-які подібні порівняння з моделями шин світових лідерів швидше йде на користь шинам марки Kumho, чим може завдати якоїсь іміджевий шкоди для них.

Скільки коштують корейські міські шини

45

 

Вартість гуми Kumho Solus KH15 вже впала досить низько. Така низька вартість цих шин пояснюється головним чином солідним віком моделі, а так само її призначенням – для неквапливої та комфортної їзди.