Зимові автомобільні шини місто Львів
Категорії
Партнери

Maxxis MA-510 Львів

Maxxis MA-510: тайванське уявлення щодо практичності і якості

26

 

Однією з примітних моделей покришок є шина Maxxis MA-510, від стрімко зростаючої Тайванської компанії.

Модель користується стабільною популярністю вже кілька років, незважаючи на велику кількість інших пропозицій із цієї ж цінової категорії та нових моделей шин.

Шина має відносно невисоку вартість, призначена для установки на невеликі та середні легкові автомобілі, найчастіше економ-класу, що переміщуються переважно по місту.

Особливості конструкції

27

 

Тайванська шина Maxxis MA-510 отримала симетричний рисунок протектора з досить популярною для «чисто асфальтових» літніх покришок «гладкою поверхнею» і трьома паралельними ребрами.

Такий рисунок сприяє зниженню опору кочення та, як наслідок, допомагає економити паливо, що важливо для багатьох автовласників.

Непогана якість зчеплення шини забезпечується правильно підібраною шириною ребер, а також сучасним складом гумової суміші, з якої виконана центральна частина протектора.

До складу входить велика кількість кремнію та безліч спеціальних добавок, що додають «ребрам» необхідну жорсткість, що сприяє хорошій керованості, але в той же час достатню еластичність, необхідну для хорошого зчеплення з поверхнею.

Застосування інноваційної гумотехнічної суміші, зі збільшенням стійкості до зношування добавками, дозволило виробникові збільшити термін служби шини на 20% у порівнянні з аналогами.

28

 

У вічній боротьбі з акваплануванням, що стосується всіх без винятку виробників автомобільних шин, технологи Maxxis пішли перевіреним шляхом, створивши відразу чотири широкі поздовжні канавки, що ефективно видаляють воду з під колеса практично на будь-якій швидкості.

Точно прорахована форма канавок в бічній частині протектора сприяє швидкому видаленню води з «плечових» зон і забезпечує хорошу стійкість шини при русі по мокрих поверхнях.

 

Переваги моделі

  • «Перевірений часом» рисунок протектора, що знижує опір коченню та дозволяє економити паливо.
  • Хороша стійкість і керованість покришки при будь-якій погоді, завдяки продуманому рисунку протектора з центральними «ребрами» і чотирма широкими поздовжніми канавками.
  • Хороше зчеплення з поверхнею і досить низький рівень шуму.
  • Спеціальний склад гумової суміші, що включає велику кількість кремнію і особливі полімерні добавки, що забезпечує високу стійкість до зношування та можливість довготривалого використання шини.

Тайванський бренд

Бренд Maxxis належить тайванському холдингу Cheng Shin Group, що почав випуск гумотехнічних виробів ще в 1967 році. Першим вдалим досвідом компанії стали шини для велосипедів, мопедів і мотоциклів, що користуються набагато більшою популярністю в Азії, ніж автомобілі.

Лінійка продукції, що випускається, стала швидко розширюватися, почали з’являтися покришки для автомобілів власної розробки. Не минуло й десятиріччя, як компанія зуміла завоювати всесвітню популярність, впритул наблизившись за якістю продукції, що випускається європейськими конкурентами.

Сьогодні бренд має кілька заводів, що випускають автомобільні шини та покришки для всілякого двоколісного транспорту. Асортимент продукції постійно зростає, а цінова політика керівництва компанії не може не радувати більшість покупців.