Зимові автомобільні шини місто Львів
Категорії
Партнери

Michelin Primacy 3 ST Львів

Французи представили свою нову шину Michelin Primacy 3 ST

27

 

Французька компанія представила свою нову преміальну шину Michelin Primacy 3 ST.

Місце для презентації своєї нової покришки – Китай – французькі маркетологи вибрали не випадково.

Азіатський ринок на сьогоднішній день є одним з найбільш швидко, а китайський – найближчим часом стане основним ринком збуту продукції для багатьох європейських виробників.

Крім того, китайська влада роблять великі зусилля з поліпшення дорожньої обстановки в країні, приділяє чимало уваги безпеці руху.

У свою чергу нові шини Michelin Primacy 3 ST здатні сильно вплинути на безпеку руху в Китаї, так як в них закладені всі самі останні напрацювання інженерів в області безпеки.

28

 

Нові шини мають гальмівний шлях на цілих 7% коротше, ніж у найближчих конкурентів.

Настільки ефективне гальмування досягається за рахунок розробки французьких інженерів – технології FlexMax.

Завдяки цій технології шина в деталях повторює всі нерівності дороги та «щільніше» прилягає до покриття, що забезпечує більш високе зчеплення з покриттям.

Так само нова шина оснащена технологією «самозчеплення» блоків протектора, що перекочувала на літню покришку з зимових моделей.

Завдяки цій технології окремі блоки протектора здатні «зчіплюватися» між собою під навантаженням, що забезпечує кращу стійкість шини в поворотах і на високих швидкостях.

Крім того, нові французькі шини знову б’ють всі рекорди гучності. Видавати вкрай мало шуму їм дозволяє ще одна розробка французьких інженерів – технологія EvenPeak.

Завдяки цій технології шум від руху шини розподіляється у великому діапазоні частот, більшу частину з яких людина не чує.

Ціни на новинку поки не оголошені, але судячи з усього  коштувати вона буде як попередні моделі серії Primacy, ну або трохи дорожче.