Зимові автомобільні шини місто Львів
Категорії
Партнери

Nexen Roadstone Львів

Nexen Roadstone – відомий корейський бренд, що випускає відмінні шини

11

 

Відома торгова марка під назвою Nexen Roadstone – частина великої корейської корпорації, що входить в список найбільших азіатських концернів-шиновиробників.

У Nexen виключно високотехнологічне виробництво і величезний штат конструкторів, що не перестають займатися розробкою нових моделей покришок середнього цінового сегмента.

 

Чим виділяються шини корейського виробника?

Відмітна особливість шин корейської компанії – випуск продукції стабільно високої якості незважаючи на бюджетну цінову нішу: сумлінність такого підходу неухильно збільшує популярність даних покришок серед широкого кола обивателів протягом багатьох років.

Водії сімейних легкових машин і джипів, які віддають перевагу спокійний стиль їзди, відзначають максимальну близькість якості гуми Roadstone до значно більш дорогих аналогів від інших компаній.

12

 

Завдяки якості та доступній ціні на більшість моделей до покришок Nexen Roadstone виразно позитивно ставиться міжнародне шинне спільнота, яка видала концерну серйозні сертифікати DOT, UTQG, E, KS, CCC, QS9000 і офіційно визнало відповідність продукції стандарту ISO14001.

Помірна вартість і вдалі технологічні рішення – поєднання, яке стало причиною широкого використання покришок такими велетнями азіатського автопрому, як Hyundai, Kia, Ssangyong і найстарішої фірмою Daewoo.

 

Найцікавіші зимові покришки марки

13

 

Як відомо, компанія Nexen займається випуском зимових шипованих, нешипованих та літніх моделей покришок.

З шипованих моделей на вітчизняному ринку користуються попитом комплекти Winguard 231.

Це радіальні покришки безкамерного типу зі специфічним рисунком протектора – сильно розчленованим і стрілоподібним в центральній частині, що дозволяє зберігати керованість на засніженій дорозі не тільки за рахунок наявності твердосплавних шипів.

14

 

Ще одна шипована модель Winguard Spike любима водіями за здатність зберігати зчеплення там, де інша гума просто не впорається. У даному випадку ефект досягається саме за рахунок грамотного 12-рядного шипування.

Зигзагоподібне центральне ребро покришки видаляє ефект кромки, відмінно доповнюючи вплив шипів і, за словами власників шин, гарантує достойну курсову стійкість в екстремальних умовах.

Літні шини марки

15

 

Якщо ранжувати літні покришки, спираючись на популярність в країнах СНД, то перше місце однозначно займе комплект Roadstone (Nexen) N9000.

Це високошвидкісні асиметричні і спрямовані шини для легкових машин, що витримують швидкість до 270км/год.

Бічні канавки протектора в цій моделі – це дві пари рівних поздовжніх канали, моментально видаляють воду з зони контакту.

Численні канавки Z-подібного виду дають якісний дренаж на високих швидкостях, навіть якщо дорожнє покриття вологе чи слизьке. Широке «плече» перешкоджає бічному зносу і відчутно допомагають водієві на поворотах.

16

 

Згідно колективної думки власників, літній комплект для легкових машин класу преміум Roadstone (Nexen) Classe Premiere також користується попитом, незважаючи на пристойну ціну.

Виною тому є унікальна агресивно спрямована карта протектора, створенням якого займалися із застосуванням передових комп’ютерних технологій.

Відмінна керованість машин, взутих у цю модель, забезпечується центральною окружною канавкою і великою кількістю щілиноподібних ламелей, що гарантують відсутність аквапланування навіть на складній мокрій дорозі.

Експерти пов’язують ефективний опір коченню і хорошу силу тяги, притаманні Roadstone (Nexen) Classe Premiere, з особливим розташуванням шашок протектора і дуже потужними елементами «плечей».