Зимові автомобільні шини місто Львів
Категорії
Партнери

Pirelli Winter Carving Edge

Pirelli Winter Carving Edge – зимові шини Львів по-італійськи

автошини Pirelli Winter Carving Edge Львів

Компанія Pirelli запатентувала свою першу автомобільну шину більше 100 років тому – в 1901 році, і за цей час італійці доклали немало зусиль, щоб стати одними з лідерів у виробництві шин.

Шини італійської марки відомі по всьому світу, як літні, так і зимові, не дивлячись на невелику кількість снігу в Італії.

Популярність і впізнаваність покришкам італійської компанії принесли регулярна участь в різних гоночних змаганнях, де шини Pirelli показали себе з найкращого боку.

Універсальна італійська зимова шина Pirelli Winter Carving Edge Львів

автошини Pirelli Winter Carving Edge Львів

Одна з найвідоміших зимових шин італійського виробника – зимові шини Pirelli Winter Carving Edge – одна з небагатьох покришок, призначених для легкових автомобілів і кросоверів одночасно.

Протектор оптимальний для їзди різних за масою і по конструкції приводу автомобілів, а висока міцність шини дозволяє витримувати велику вагу сучасних кросоверів без втрати керованості.

Великий плюс тим автовласникам, які встановлюють ці шини на легкові автомобілі – покришки проживуть помітно довше конкурентів, саме через більшого запасу міцності.

Модель спроектована для використання в найсуворіших зимових умовах. Матеріали шини дозволяють залишатися їй достатньо еластичною в будь-які морози, верхній шар шини стійкий до зношування, а шипи дуже міцно закріплені в тілі покришки.

Шина має одразу два варіанти – шипований і нешипованих (липучка).

Шипована версія має більш міцний каркас і виконується з міцніших матеріалів, що дозволяє їй менше деформуватися на дорожньому покритті.

Це надає автомобілю більш точну керованість, але одночасно робить автомобіль трохи жорсткішим.

Шипи для моделі виконуються з особливо міцних матеріалів, відмінно чинять опір зносу і здатні зберігати свою форму і розміри практично весь термін служби шини.

В свою чергу нешипованна версія Pirelli Winter Carving Edge виконується з трохи більше м’якої гуми і поводиться на дорозі помітно комфортніше шиповану версії.

Нешипованна версія покришок представляє з себе «шини для міста» – липучки, більше пристосовані для їзди по очищується, оброблюваним спеціальними реагентами дорогах.

Верхній шар обох версій моделі оптимізовано для найкращого зчеплення з будь-яким покриттям дороги при температурі нижче 7 градусів, що дозволяє автомобілю на шинах італійського концерну впевнено почувати себе взимку.