Зимові автомобільні шини місто Львів
Категорії
Партнери

Remontuem

Ремонт квартири і будинку під різним кутом

 

007Запланували ремонт житла і вирішуєте вкласти кошти? Подумайте, який ремонт бажаєте здійснити? Невеликі вкладення підійдуть для косметичного ремонту, великих витрат зажадає капітальний і комплексний. Будь-який ремонт відрізняється рівнем, складністю і кількістю виконуваних робіт, а також вартістю використовуваних матеріалів. Ремонти «євро»,«елітний »,«ексклюзивний»,«під ключ» мають свої відмінності.

Косметичний ремонт освіжить і частково перетворить житло

Набридли нерівні стіни, старі шпалери, пожовкла стеля і скрипуча підлога під ногами, але не вистачає часу і грошей на дорогий комплексний ремонт? Спробуйте замовити косметичний ремонт приміщень, який багато в чому покращить стан вашого житла. Недорогий косметичний ремонт внутрішніх приміщень включає очищення поверхні стін і стелі від шпалер, фарби, штукатурки, послідовне вирівнювання стін і стелі під нове фарбування, обклеювання шпалерами. В ремонтні роботи входить демонтаж старої підлоги (паркету, ламінату, лінолеуму), очищення, закладення швів і нерівностей, виконання стяжки і укладання нового покриття підлоги.

При косметичному ремонті видаляється стара фарба, зачищаються віконні рами під нове фарбування або замінюються вікна новими палітурками, склопакетами. В результаті косметичного ремонту змінюються вимикачі і розетки, ставляться лічильники, частково змінюється сантехнічне обладнання (унітаз, раковина), за бажанням виконується оновлення старої поверхні ванни. Косметичний ремонт професіонали проводять в найкоротші терміни. Вартість визначається за кількістю виконаних робіт у встановлених тарифах такого ремонту. Залежно від вибору матеріалів варіює величина грошових вкладень.

Капітальний ремонт повністю змінить ваші приміщення

Такий ремонт змінить планування, наслідком чого стане реконструкцію старих і зведення нових перегородок, арок, сходів. Проводиться оновлення старих стін, закладення існуючих і створення нових прорізів. У роботи включена заміна застарілих, зношених каналізаційних, опалювальних і водопровідних систем. Ставиться все нове сантехнічне обладнання під нові розводки труб. Виконується і нова електротехнічна розводка, яка виключить загоряння мережі і виникнення пожежі. Встановлення запобіжних систем забезпечить безпеку перепадів напруги в мережі, що тягнуть за собою збої і поламку побутової техніки, також можливість одночасної експлуатації побутових приладів.

Капітальний ремонт здійснює первинну і вторинну обробку будівельних конструкцій – стін, підлоги, стелі. Виконання гіпсокартонних арок, ніш, підвісної стелі, подіуму підлоги вигідно перетворить приміщення, виконуючи задумані дизайнерські рішення. Установка нових вікон і дверей, використання будь-яких видів малярних та облицювальних робіт є характерними для капітального ремонту. Вартість ремонту залежить від масштабності, ступеня складності робіт, застосування відповідних матеріалів.

Комплексний ремонт під ключ – вигідне вкладення грошей і економія часу

Замовник, вибираючи даний ремонт, отримує комплекс всіх робіт від початкового етапу – демонтажу старих конструкцій, розводок, обладнання до облаштування та установки нових елементів, систем, фінішної обробки всіх приміщень, створення нового інтер’єру, що включає вбудовану техніку і меблі. Отже, комплексний ремонт під ключ об’єднує в собі капітальний ремонт, отримати вигідні для замовника, так як всі роботи проводяться в комплексі і однією бригадою професіоналів.

Всі етапи мають свою планомірність і послідовність, дотримання термінів під контролем бригадира, приводячи до якісних результатів. Для такого ремонту часто використовується типовий проект з урахуванням всієї документації і розрахункової вартості. Із замовником обговорюється фронт робіт, їх складність, вартість матеріалів і терміни. Таким чином, виконавці, повертаючи ключі, надають замовнику повністю перетворене житло після ремонту.

Капітальний, комплексний ремонт під ключ підрозділяються на звичайний євро і елітний ремонт. Зрозуміло, що кожен тип ремонту включає сучасні технології виконання робіт з урахуванням діючих будівельних норм і стандартів, протипожежних правил безпеки. У звичайному євроремонті використовуються сучасні матеріали, які можуть бути середньої вартості. Елітний має на увазі неповторний і довговічний ремонт, в якому застосовують дорогі матеріали, які служать більш тривалі терміни. Крім того елітний ремонт включає створення та обговорення із замовником дизайн проекту щодо забезпечення ексклюзивного інтер’єру з дизайнерськими, конструктивними, оформлювальними рішеннями, які враховують підбір і вартість певних матеріалів.