Зимові автомобільні шини місто Львів
Категорії
Партнери

Rosava Contyre Arctic Ice 3 Львів

Rosava Contyre Arctic Ice 3 – відмінні зимові шини з України

10

 

Зимова шипована гума Rosava Contyre Arctic Ice 3, відразу привернувши увагу автовласників своєю невисокою вартістю – черговий експеримент відомого українського виробника, покликаний полегшити та убезпечити зимовий рух компактних легкових машин.

Діапазон типорозмірів цієї шини розрахований спеціально на міські малолітражки і здатний задовольнити будь-які потреби власника такої машини – від економічних стандартних покришок до широких “спортивних” шин.

 

Особливості конструкції новинки

Українські розробники вирішили виконати протектор Rosava Contyre Arctic Ice 3 в перевіреному і передбачувано надійному V-образному дизайні. Елементи рисунка розташовані найбільш оптимально для хорошої курсової стійкості.

Ефект хорошого зчеплення на втрамбованому та пухкому снігу забезпечується гострими крайками блоків протектора і великою кількістю S-образних ламелей по всій площі плями контакту з дорогою.

“Плечі” шини розбиті на чотирикутні блоки, виготовлені з гуми з оптимальною жорсткістю. Така конструкція покликана покращувати поведінку автомобіля в поворотах і при маневруванні, а так само допомагати швидше розганятися і краще гальмувати на слизькому покритті.

За надійне і постійне зчеплення на слизьких поверхнях відповідають так само шипи, розподілені по колесу в кілька доріжок, що мають кожен свою точку зіткнення з поверхнею.

Заводські отвори під ошиповку отримали особливу форму під спеціальний “якір”, завдяки якому шипи залишаються на своїх місцях протягом усього терміну служби покришок.

Деякі автовласники можуть відзначити схожість української моделі з добре відомою зимовою шиною Gislaved NordFrost, яка в свою чергу є продовженням розвитку зимових моделей німецького концерну Continental.

Особливості складу гуми

Якщо не брати в розрахунок роботу шипів, якісному зчепленню з дорогою шина найбільше зобов’язана властивостям гумової суміші. Для даної моделі рецептура була підібрана таким чином, щоб низькі температури не знижували м’якість і еластичність покришки (до її складу введені кремній-вмісні полімери).

Крім підвищення еластичності ці полімери підвищують зчеплення з мокрим асфальтом і сніжною шугою, а так само роблять колесо більш стійким до абразивного зносу. Наслідком заново розробленого рецепта гуми стали хороший рівень зчеплення з дорогою і висока стійкість на різних швидкісних режимах.

На додаток до вираженого ефекту стійкості від хорошого коефіцієнта зчеплення розробники зробили центральний “пояс”, складений з великих стрілоподібних блоків.

Завдяки точно розрахованій жорсткості цього “ребра” виробникові вдалося домогтися відмінної курсової стійкості шини при русі по трасі на великій швидкості.

Поведінка на складному покритті

Шина Rosava Contyre Arctic Ice 3 відрізняється від попередніх версій зимової гуми лінійки іншим принципом пристрою дренажної системи, що є більш універсальним і ефективним на будь-яких типах зимової дороги.

Ширина канавок і варіативність їх напрямів дозволяє покришці моментально позбавлятися як від зайвої води, так і від набагато більш важких грудок мокрого снігу.

Результатом застосування такого технологічного прийому стало хороша опірність акваплануванню і ефекту слешпленінга, за рахунок чого машині забезпечується безпека і стабільність руху.