Зимові автомобільні шини місто Львів
Категорії
Партнери

Rosava WQ-102 Львів

Rosava WQ-102 – приємний сюрприз від українського виробника

46

 

Деякі автолюбителі, які встигли поїздити на шинах від багатьох виробників, відзначають, що якість покришок виробництва країн СНД останнім часом стає порівнянною з якістю шин не тільки азіатських, але навіть європейських виробників.

Наприклад, українська компанія Росава (Rosava), кілька років тому провела глобальну модернізацію своїх виробничих потужностей, час від часу випускає покришки, здатні кинути виклик імпортним покришкам від виробників зі світовим ім’ям.

Однією з таких моделей стала шина Rosava WQ-102, призначена для служби в суворих умовах Російської та Скандинавської півночі.

Загальний опис

47

 

Модель позиціонується українським виробником як зимовий варіант для компактних легкових машин і випускається в обмеженій лінійці типорозмірів від R13 до R15.

У порівнянні з аналогами з бюджетної цінової категорії, Rosava WQ-102 визнана однією з найбезпечніших покришок, що повністю відповідає сучасним вимогам, які пред’являються до автомобільних шин.

 

Конструкція та дизайн

Українські технологи вибрали для своєї зимової шини надійний і багаторазово перевірений V-подібний візерунок протектора з квазісіметрічно розташованими елементами.

Центральне (осьове) поздовжнє ребро покришки виконано суцільним, щоб допомагати машині зберігати курсову і бокову стійкість при маневруванні на сухому мерзлому асфальті.

48Блоки, розташовані уздовж центрального ребра, являють собою послідовність відокремлених один від одного стрілкоподібних “шашок”, що мають безліч гострих граней і дозволяють покришці “чіплятися” за укочений і пухкий сніг, впевнено розганяючи автомобіль.

Плечова зона протектора складається з великих окремих блоків, частина з яких розділена спеціальними діагональними канавками на дрібні.

Спеціально розраховане розташування цих блоків покращує гальмівні характеристики покришки на слизьких поверхнях. Велика кількість ламелей, щільно “нарізаних” на кожному окремому блоці, так само сприяє зниженню гальмівного шляху навіть на чистому льоду.

Протектор шини виконаний тришаровим, причому кожен його шар створений зі своєї гумотехнічної суміші і має індивідуальні показники м’якості та еластичності. Завдяки цьому модель здатна зберігати стабільні їздові та технічні характеристики незалежно від температури.

Покришка виконана в нешипованому варіанті, але має можливість шипування, завдяки якій коефіцієнт зчеплення на льоду зростає багаторазово.

Каркас шини проектувався “з оглядкою” на найсучасніші моделі покришок від відомих європейських брендів, тому має точно прораховані “геометрію” і здатність самостійно підтримувати оптимальну форму в кожен момент часу.

Поведінка на зимовій дорозі

Більшість автовласників, що встигли спробувати шини Rosava WQ-102, говорять про неї, як про покришку з досить передбачуваною поведінкою на зимовій дорозі, що так само робить її однією з найбезпечніших.

У забезпеченні безпеки свою чималу роль відіграє гумова суміш, яка була змінена спеціально для цієї моделі.

49До “рецепту” було включено помітно більшу кількість технічного вуглецю з високим ступенем дисперсії, а також кремній-кислотний наповнювач і ще більшу кількість каучуку, ніж в інших зимових шинах марки. Всі ці інгредієнти допомагають WQ-102 залишатися еластичною при будь-яких морозах.

У разі купівлі покришки в шипованому варіанті, ефект надійного зчеплення з поверхнею буде багаторазово посилений, завдяки чому при попаданні автомобіля на ділянку з ожеледицею, ризик повної втрати керованості буде мінімальний.

Кількість і розташування шипів трохи змінюється, залежно від типорозміру. Шина може налічувати від 90 до 108 шипів, які виступають над протектором на 0,9мм – найбільш оптимальна висота для забезпечення гарної стійкості шини, не на шкоду акустичному комфорту.

Питання акустичного комфорту розробники опрацювали окремо – під кожним шипом були створені спеціальні амортизатори, що пом’якшують контакт шипа з твердим покриттям і зменшують вірогідність його випадання.

Так само багато автовласників, які вибирають модель Rosava WQ-102, відзначають її хорошу зносостійкість, властиву всім шинам українського бренду.

Разом з прийнятною ціною і стабільно високою якістю шина є дуже цікавою пропозицією для економного та розважливого покупця.