Зимові автомобільні шини місто Львів
Категорії
Партнери

Tigar Cargo Speed Winter Львів

Tigar Cargo Speed Winter – зимовий порятунок для комерційних автомобілів

06

 

Зимові шини Cargo Speed Winter від компанії Tigar, призначені для легковантажних машин, невеликих автобусів та іншого комерційного транспорту, що й відображено в їх назві.

Стабільна якість цієї порівняно недорогий моделі пояснюється тим, що Сербський бренд вже багато років належить прославленому французькому концерну Michelin, чиї покришки давно мають дуже мало конкурентів по всьому світу.

Модель характеризується гарним зчепленням на зимовому покритті, що не видає зайвого шуму і має високу стійкість до зношування, як і належить покришкам для комерційного транспорту.

Особливості конструкції

Малюнок протектора Tigar Cargo Speed Winter – це сусідство великих центральних і потужних бічних блоків, що утворюють направлений рисунок.

07Дворядне центральне “ребро” відповідає за хорошу курсову стійкість на асфальті і на снігу, а великі бічні блоки надають шині стійкість в глибокій сніговій каші і допомагають не “закопатися” в пухкому снігу.

Модель випускається в нешипованому варіанті, але має можливість шипування, для чого виробник підготував спеціальні посадочні місця для шипів.

Пересування по ожеледі контролює безліч класичних ламелей, щільно розташованих на всіх блоках і які добре “чіпляються” за нерівності покриття. Велика кількість ламелей значно скоротило гальмівний шлях покришки і поліпшило розгін в складних зимових умовах.

Модель демонструє гарні результати в ситуаціях з ризиком аквапланування – по всій її поверхні розташовані три широких поздовжніх кільцевих канали з різними профілями і різною глибиною, кожен з яких максимально швидко відводить сльоту та воду з контактної зони.

Виробник підкреслює безпеку покришки і звертає увагу потенційних покупців на такі характеристики:

  • високий опір механічної деформації, невеликий опір коченню;
  • довговічність і рівномірний знос;
  • терпимість до низьких температур;
  • забезпечення маневреності та передбачуваності поведінки автомобіля не тільки на вкритому льодом і товстому шарі снігу, а й на підступній підталій «каші» зі снігу, бруду та води;
  • 2D-ламелювання, що зберігає ціну моделі на розумному рівні без втрати в керованості і акустичному комфорті;
  • продуманий дизайн протектора, кожен блок якого виконує свою функцію і утворює надійний захист від аквапланування.

Практичність і економічність

Серед власників комерційного транспорту Сербська зимова шина вважається досить практичною, зручною і зносостійкої моделлю.

08Один із секретів практичності та зручності експлуатації полягає в ефекті від багаторадіусного профілю протектора, рівномірно розподіляє тиск від ваги автомобіля по всій контактній зоні, що надає відмінну керованість і рівномірний знос покришки.

Другий секрет полягає в довговічності шини – продуманий склад гумової суміші з вмістом кремнієвої кислоти робить гуму більш терпимою до температурних перепадів (через які шини швидко старіють), а безліч спеціальних добавок додають стійкість до зношування.

Каркас моделі посилений подвійним металокордом. Сталь не дозволяє колесу сильно деформуватися при проїзді нерівностей і зменшує ймовірність серйозного механічного пошкодження шини, що у свою чергу продовжує життя покришці.

Резюме

Більшість власників легковантажних автомобілів, що спробували шини Tigar Cargo Speed Winter вважають, що модель дуже добре пристосована для експлуатації на комерційному транспорті в умовах міста.

Відносно невисока вартість, хороший захист від пошкоджень, довга тривалість експлуатації та мала галасливість моделі – все це робить покришку одним з найцікавіших пропозицій в своєму класі.