Зимові автомобільні шини місто Львів
Категорії
Партнери

Toyo Proxes T1R Львів

Toyo Proxes T1R – найчастіше використовувані шини для тюнінгу

120

 

Модель спортивних шин Toyo Proxes T1R з’явилася досить давно, ще в 2005 році, проте шини досі користуються великою популярністю серед компаній, що займаються тюнінгом автомобілів.

 

Така популярність не випадкова – японські покришки спроектовані за рецептами гоночних шин і мають їздові характеристики, здатні докорінно змінити поведінку автомобіля на дорозі.

 

Рецепт кращих шин для тюнінга

Розробка моделі велася із застосуванням технологій, які компанія Toyo використовує для проектування своїх спортивних покришок.

Так завдяки спеціальним комп’ютерним програмам фахівці компанії ще на етапі розробки зуміли протестувати свої нові шини Toyo Proxes T1R майже на всіх типах автомобілів, на яких вони можуть бути встановлені, і внести певні корективи в їх конструкцію.

Таким чином до складу суміші були включені спеціальні з’єднання на основі кремнію і полімерів, що допомагають знижувати вплив нагріву покришки на її їздові характеристики – спеціально для експлуатації на важких автомобілях.

Каркас моделі складається з сталевих і полімерних матеріалів, робота яких була спроектована із застосуванням самих останніх на той момент математичних моделей для розрахунку.

Такий підхід дозволив зробити шину, самостійно підтримуючу оптимальну форму при будь-яких умовах руху, що знижує опір коченню і заощаджує паливо.

130Рисунок протектора моделі був спроектований симетричним, що було цілком закономірно – на той момент японська компанія воліла тільки симетричний рисунок для своїх покришок.

Центральна зона протектора не має поздовжніх канавок і “ребер жорсткості”.

Вся центральна частина розділена діагональними канавками на блоки різної форми, що дозволило створити спеціальну “дренажну систему”, яка швидко відводить воду з зони контакту шини з дорогою і запобігає акваплануванню.

Широкі бічні зони мають яскраво виражене “плече”, що додає стійкість шині в поворотах і відмінну керованість при маневруванні.

Безліч поперечних канавок спеціальної форми, розташованих на бічних блоках протектора швидко відводять воду і забезпечують відмінну стійкість шини на мокрій дорозі.

Незважаючи на симетричність малюнка протектора кожна канавка має своє певне положення – завдяки чому досягається низька шумність покришки при русі.

Як їде

За відгуками власників покришок – спортивні напрацювання компанії не пройшли дарма – модель має настільки хороше зчеплення з дорогою, що прямо “вгризається” в асфальт.

Найчастіше саме ці характеристики шукають автомобільні тюнінгові ательє для додання кращої керованості автомобілю, і найчастіше вибирають для цих цілей модель японської компанії Toyo.

Так само власники відзначають низьку шумність моделі і достатню м’якість, наскільки вона можлива в спортивних шинах.

Скільки коштує

На сьогоднішній день модель Toyo Proxes T1R вважається вже досить старою – її рідко можна зустріти в продажу.

Однак не дивлячись на вік шини досі можуть дати серйозну фору багатьом покришкам від іменитих виробників.