Зимові автомобільні шини місто Львів
Категорії
Партнери

Triangle TR777 Львів

Triangle TR777 – китайська зима для вітчизняних водіїв

07Китайські зимові шини Triangle TR777, як і інші моделі шин з Піднебесної, в кращому випадку викликають у переважної більшості покупців поблажливу посмішку.

Інтернет сьогодні рясніє негативними “відгуками” власників китайських покришок, через що покупці, які шукають недорогу гуму, намагаються обходити китайські моделі шин стороною.

Однак найчастіше “реальні” відгуки пишуть не справжні покупці, а люди взагалі мало знайомі з продукцією китайських шинних концернів.

Технологічний рівень найбільшого шинного концерну Triangle, що користується підтримкою уряду Китаю, дозволяє випускати безліч різних моделей покришок для всіх існуючих колісних транспортних засобів і продавати їх по всьому світу мільйонними тиражами.

Тому створити недорогі і цілком гідні зимові шини, що повністю влаштовують за якістю власників бюджетних автомобілів в самому Китаї і за його межами, для такого великого концерну не становить великої праці.

Технологічні особливості популярної зимової моделі

08Покришки Triangle TR777 призначені для легкових машин, водії яких віддають перевагу активному стилю їзди. Ці шини допомагають справлятися з перешкодами, характерними для міських трас з бетонним покриттям і асфальтом, але поводяться цілком гідно і при виїзді за місто.

Гумова суміш, з якої виконується модель – матеріал, про який знавці кажуть “особливий склад”. Шини з цієї суміші мають дуже хороше зчеплення при русі по замерзлому асфальту і в глибокому снігу, а так само непогане зчеплення на льоду.

Завдяки полімерним добавкам шина залишається еластичною навіть при екстремально-низьких температурах.

Протектор моделі має V-подібний рисунок, завдяки якому при обертанні колесо створює противосніговий клин, що допомагає справлятися зі сніжною кашею у відлигу, а так само дуже добре протистоїть акваплануванню.

09Центральна частина протектора має виражене ребро, що має нерівні краї і розділене канавкою. Це ребро додає шині оптимальну курсову стійкість на високих швидкостях.

“Павутиння” канавок допомагає цій покришці швидко видаляти воду і сніжну кашу з контактної зони, а здвоєні шашки на “плечі” покришки забезпечують хороше поперечне зчеплення і надають машині стійкість при маневруванні.

Всі блоки протектора моделі покриті ламелями, виконаними за спеціальною 3D-технології (запозиченої у європейських виробників) для покращення прохідності та запобігання заносів.

Особлива геометрія допомагає ламелям сприяти зменшенню гальмівного шляху шини, підтримувати автомобіль при ризику бічного відведення і зберегти керованість в складних дорожніх ситуаціях.

Для рівномірного зносу всі блоки протектора моделі проходять особливу “фінішну” обробку спеціальним полімерним складом.

Переваги і недоліки

Зважаючи на невисоку вартості шин Triangle TR777 Snow Lion ними цікавляться чимало вітчизняних водіїв, які відкрили для себе не таку вже й велику різницю в якості китайських і європейських покришок.

Користувачі відзначають наступні особливості китайської моделі:

  • шумить дещо більше американських і європейських аналогів, але це не викликає серйозного дискомфорту;
  • в умовах м’якої зими зчеплення з дорогою продовжує залишатися на рівні більш дорогих шин;
  • не перегрівається і не змінює властивостей при швидкості в 160-170 км/год;
  • збільшена ширина покришок дає можливість припарковуватися впритул до бордюрів без побоювання пошкодити диски;
  • за відчуттями модель більш м’яка, ніж штатна гума на вітчизняних машинах;
  • експлуатується вказану виробником кількість сезонів без погіршення властивостей;
  • надає колесам більш цікавий зовнішній вигляд завдяки нестандартному дизайну протектора.

Примітний також той факт, що багато покупців шин збираються продовжувати експлуатацію цієї моделі і надалі, тому що дуже помітна різниця в ціні між європейськими та китайськими шинами не завжди говорить про разючі відмінності в їздових характеристиках.