Зимові автомобільні шини місто Львів
Категорії
Партнери

Triangle TR928 Львів

Triangle TR928 – висока якість і надійність за доступною ціною

111

 

Одна з найвідоміших моделей китайської компанії на нашому ринку – це модель Triangle TR928.

Хороші асфальтові покришки, що мають масу достоїнств, головним з яких є ціна, що вже стало традиційним для товарів з Піднебесної.

Відкрита в 1976 році китайська компанія Triangle Group на сьогоднішній день стала визнаним світовим лідером з виробництва шинної продукції.

 

Найвідоміша марка шин в Піднебесній

Спочатку компанія спеціалізувалася на випуску малогабаритних шин, поставляючи їх до Індонезії.

Потім, після розширення виробництва і проведення власних досліджень по виробництву і поліпшенню виробів з каучуку, компанія придбала статус державної та отримала підтримку уряду Китаю, після чого стала однією з найбільших в самому Китаї і зайняла 10-е місце в загальносвітовому рейтингу.

112

Більше чотириста видів діагональних і більше семисот радіальних шин, різних типорозмірів, випускається на власних заводах компанії: шини для легкового та вантажного автотранспорту, а також для легких вантажівок та спецтехніки.

Відмінною рисою всіх шин Triangle стала виняткова турбота про споживачів – технічні і ходові характеристики шин постійно поліпшуються і модернізуються.

Прагнучи досягти кращого співвідношення між можливістю повноцінно задовольняти запитам клієнтів і доступністю за цінами, китайська компанія випускає продукцію високої якості, сертифіковану за всіма загальновизнаним світовим стандартам і завоювала багато нагород.

На сьогоднішній день продукція компанії широко відома споживачам ста шістдесяти країн світу, і користується там заслуженою популярністю.

Найпопулярніша літня модель

113

Надійність і безпеку водіння – це головні критерії, які ставили перед собою розробники моделі Triangle TR928.

Завдяки високим технологіям і розробкам у власній лабораторії, китайська компанія випускає продукцію, що відповідає всім необхідним для безпеки вимогам.

Річна модель призначена для комфортного і безпечного управління автомобілем на дорожніх покриттях будь-якого типу – як на шосе, так і на сільських дорогах, що актуально для вітчизняних умов експлуатації.

Шина відрізняється низькою гучністю і завдяки особливому складу гумової суміші має високу адгезію (зчеплення) як з сухою дорогою, так і з мокрою. Так само добавки відмінно протистоять швидкому зносу при експлуатації на різних дорожніх покриттях (від асфальту до грунтових доріг).

114

Широкі поздовжні канавки, розташованим симетрично в центрі шини, запобігають акваплануванню.

Безліч поперечних канавок утворюють спеціально розраховану дренажну систему, по якій вода швидко відводиться з-під колеса автомобіля і автомобіль не ковзає навіть при їзді на високій швидкості або різких поворотах.

Посилені бічні частини дозволяють шині добре протистояти механічним пошкодженням, які нерідко можуть зустрітися на вітчизняних дорогах.

Можливість економії палива, завдяки невеликій вазі, добре прорахованій геометрії покришок і низькому рівню опору коченню, також стане додатковою перевагою для автовласників, які зупинили свій вибір на найвідоміших шинах з Піднебесної.

115

Для покупця, що вибирає шини Triangle TR928 економічна складова відіграє чималу роль.

За технічними характеристиками модель близька до зразків від кращих світових виробників цього класу, але пропонується помітно дешевше, що не може не радувати покупців, які шукають шини для комфортної та безпечної їзди на міських і заміських трасах.

При наявності дуже непоганих їздових характеристик і низької вартості, немає ніяких сумнівів в тому, що шини китайської марки з кожним роком ставатимуть все популярнішими.