Зимові автомобільні шини місто Львів
Категорії
Партнери

Triangle TR968 Львів

Triangle TR968 – комфортні та безпечні спортивні шини

116

 

Одними з найпопулярніших покришок з найбільших китайських компаній на вітчизняному ринку є шини Triangle TR968, призначені для швидкої їзди на швидкісних автомобілях.

Легко запам’ятовується рисунок протектора покришки, який повторює вже не раз втілений в моделях інших відомих виробників шин.

 

 

Провідний китайський виробник

117Шини Triangle випускає провідний виробник покришок в Китаї, що користується великою підтримкою уряду країни як одна з найперспективніших компаній Піднебесної.

Безліч наукових розробок, впровадження передових технологій і найвищі стандарти якості – ось основна стратегічна лінія, що дозволила компанії зайняти місце в першій десятці світових виробників шинної продукції.

Завдяки своїй лабораторії, де розробляються нові види гумової суміші та тестуються пробні зразки, компанія має 21 патент на власні винаходи і 207 патентів на власну продукцію в області шинної індустрії.

Шини китайської компанії можна зустріти на легкових вантажівках, спецтехніці і на легкових автомобілях різних категорій, від представницького до економ-класу, а також на вантажному автотранспорті та автобусах.

Завдяки високим стандартам якості продукція компанія була визнана в усьому світі і користується заслуженою популярністю як одна з компаній, яка пропонує краще співвідношення ціна-якість.

Китайські спортивні шини

118Спортивна модель шин Triangle TR968 заслуговує особливої уваги у любителів високих швидкостей, бажаючих забезпечити собі абсолютний контроль над машиною під час швидкої їзди.

Розроблена за останнім словом техніки, ця модель призначена для експлуатації в самих екстремальних умовах: високі швидкості, різкі повороти, агресивне водіння на мокрих і сухих дорогах.

Короткий гальмівний шлях, чудова керованість і стійкість автомобіля на розворотах забезпечується завдяки специфічним добавкам в гумовій суміші, яка містить силікон.

Курсова стабільність шин забезпечує водієві упевненість при водінні спортивним автомобілем на високих швидкостях.

Відмінне зчеплення з дорогою на поворотах при будь-яких погодних умовах створює максимум комфорту і безпеки. Дрібні ямки та вибоїни, що настільки часто зустрічаються на вітчизняних дорогах, не можуть зіпсувати враження водієві від швидкої їзди на цих шинах.

119Завдяки ударостійкому корду і амортизаційним якостям гуми можна не турбуватися за швидкий знос покришок.

Полегшена вага шини і передова конструкція каркаса допомагає зберегти паливо, а зносостійкість цієї моделі із збільшеним терміном експлуатації допомагає економити фінанси.

Конструкція оптимізована для їзди в дощ, тому модель відрізняється високою надійністю на мокрих дорогах, що дуже важливо для автомобілістів у непередбачуваних погодних умовах.

Швидкому відводу води з зони контакту сприяє особливе розташування й напрямок поздовжніх і поперечних канавок. Центральна канавка досить глибока, щоб не тільки відводити воду, а й сприяти охолодженню покришок при їзді на високій швидкості.

Знижений рівень шуму забезпечується за рахунок гібридного каркаса, створеного за спеціальною технологією, без фланців.

У відносно м’яку та комфортну гумову суміш моделі Triangle TR968 включені спеціальні добавки, які допомагають шинам не реагувати на нагрів і залишатися досить пружними при тривалій швидкій їзді, що дуже важливо для спортивних шин.