Зимові автомобільні шини місто Львів
Категорії
Партнери

Yokohama Geolandar I/T G072 Львів

Yokohama Geolandar I/T G072 – японська липучка для важких машин

15

 

Нешиповані зимові шини Yokohama Geolandar I/T G072 з’явилися в 2009 році і були розроблені для сучасних паркетників і позашляховиків.

Ці шини дуже непогано проявили себе при експлуатації на великих і важких автомобілях, за що їх полюбили багато власників таких машин. Перед початком зими модель швидко закінчується в магазинах вже декілька років поспіль.

 

Конструкція японської липучки

16Модель Yokohama Geolandar I/T G072 увібрала в себе всі кращі досягнення японських інженерів в розробці нешипованих шин для важких автомобілів.

Так як в розробці складу гумової суміші для нешипованої зимової гуми Yokohama японці вже досягли успіху, обігнавши багатьох світових лідерів, то основними напрямками для поліпшення були обрані протектор і каркас покришки.

Розробка рисунка протектора моделі увібрала в себе відразу чотири інновації.

По-перше бічні стінки блоків протектора були оптимізовані, і тепер мають змінний кут нахилу, що дозволяє шині менше деформуватися, завдяки чому площа зони контакту з дорогою і розподіл навантаження від шини стали більш рівномірними.

17Це рішення дозволило домогтися відразу двох плюсів – покращилася керованість і курсова стійкість шини.

По-друге бічні блоки протектора тепер мають особливу форму, яка ефективно перешкоджає бічному зносу шини в поворотах.

По-третє шина отримала нову “трирівневу” систему водовідвідних канавок.

Чотири широких і дві вузьких поздовжніх канавки складають перший головний рівень, велика кількість поперечних канавок змінної форми складають другий рівень, а безліч ламелей, розташованих на кожному блоці протектора складають третій рівень системи відводу води.

Всі разом ці канавки забезпечують швидкий і ефективний відвід води та сніжної каші з-під колеса, запобігають акваплануванню і покращують керованість шини на мокрій дорозі.

18По-четверте ламелі шини отримали сучасну 3D форму, завдяки котрій блоки протектора шини менше деформуються.

Каркас моделі був розроблений із застосуванням сучасних математичних моделей і з урахуванням експлуатації покришки на важких автомобілях.

Сталеві і полімерні матеріали, використовувані в каркасі шини, забезпечують оптимальну форму шини в будь-яких дорожніх умовах і знижують опір коченню.

 

Скільки коштує японська липучка

19Вартість гуми Yokohama Geolandar I/T G072 цілком відповідає статусу однієї з кращих нешипованих шин на ринку.

Модель спроектована для великих і важких машин, і її типорозміри починаються з 15 радіусу.

Висока вартість покришок обумовлена якістю і відмінними їздовими характеристиками нешипованої гуми, що випускається японським виробником, які вже встигли оцінити безліч власників кросоверів і джипів.