Зимові автомобільні шини місто Львів
Категорії
Партнери

Yokohama

Зимова шина Yokohama Львів

автошини Yokohama Львів

Велика частина зимових шин Yokohama представляє з себе нешиповані моделі. На одностайну думку більшості покупців саме такі шини японської компанії вдаються найкраще.

Шипованих моделей в лінійці зимових покришок компанії можна перерахувати по пальцях, і вони не настільки популярні, як фрикційні шини.

Зимові шини без шипів в Японії. Yokohama

автошини Yokohama Львів

Зимову гуму без шипів японці почали випускати досить давно у зв’язку з забороною шипованих покришок в Японії на законодавчому рівні. Заборона набула чинності в 1991 році, і головною причиною його появи уряд називав велику кількість пилу жене шипами під час руху.

Японським виробникам автомобільних шин не залишалося нічого іншого, окрім як змагатися між собою у випуску нешипованних покришок, постійно покращуючи їх фрикційні властивості. В результаті практично всі японські моделі відрізняються видатними їздовими характеристиками.

Що стосується компанії Yokohama – то її інженери зуміли створити одні з кращих нешипованних шин ще до введення заборони. Більше 20-ти років вони постійно покращували і допрацьовували свої фрикційні шини, тому сьогодні вони по праву вважаються одними з кращих.

Ice Guard

автошини Yokohama Львів

В Японії, після введення заборони на шипи, кожен виробник зимових автомобільних шин домагався поліпшення їздових характеристик по-своєму.

Хтось експериментував з формами покришки і її протектором, хтось додавав всілякі полімерні добавки до складу гумової суміші.

Японські інженери з Yokohama вибрали свій шлях більш 30-ти років тому створивши гумову суміш з особливими властивостями, модернізована версія якої і сьогодні застосовується для випуску зимової гуми Yokohama.

Основна проблема, з якою стикаються всі виробники нешипованних покришок – при підвищенні температури навколишнього повітря від -10 градусів і вище шини без шипів починають погано гальмувати і управлятися через що утворюється плівки води між колесом і поверхнею.

автошини Yokohama Львів
Ця плівка дуже сильно заважає руху автомобіля, шини часто прослизають і автомобіль може стати некерованим. Шиповані шини, в свою чергу, легко справляються з цією плівкою за допомогою шипів.

Японскі інженери з Yokohama придумали радикальний спосіб боротьби з цим явищем – вони винайшли спеціальний матеріал, який може «вбирати» воду в плямі контакту шини з дорогою. Матеріал отримав назву Ice Guard.

Матеріал представляє з себе безліч мікрогранул і спеціальних включень, які вільно вбирають в себе воду, тим самим зменшуючи товщину плівки і усуваючи перешкоди для руху.

автошини Yokohama Львів
Цей матеріал додається в гумову суміш всіх зимових моделей Yokohama, але самим найкращим чином проявляє себе саме на нешипованних покришках.

Автомобілі на фрикційних шинах Yokohama, створених із застосуванням матеріалу Ice Guard, незмінно показують одні з кращих результатів при гальмуванні на голом льоду.

Так в спеціальному тесті, влаштованому для важких автомобілів Nissan Quashqai, Infiniti G, Toyota Camry, на яких були встановлені такі покришки, показували результат менше 40 метрів при гальмуванні на голом льоду з 40 км \ год.

Абсолютно всі зимові моделі гуми-липучки від виробників-конкурентів гальмували помітно гірше, а найкращий результат змогли показати тільки дуже хороші шиповані шини.

автошини Yokohama Львів
З часу появи інноваційного матеріалу Ice Guard встигло змінитися кілька поколінь зимової гуми Yokohama. За цей час японські інженери постійно покращували і допрацьовували свій винахід.

Покришки з застосуванням цього інноваційного матеріалу за своїми їздовим характеристикам обійшли всіх конкурентів ще 30 років тому.

Сьогодні ж, завдяки численним доопрацюванням, шини із застосуванням технології Ice Guard є вершиною інженерної думки, що забезпечує кращі з можливих їздових характеристик для нешипованних покришок.